Mořská plazma Quinton v praxi

Tato tekutina se vymyká naprosto všemu, co jsme za posledních 15 let vyzkoušeli. Trvalo nám několik měsíců, než jsme se s tímto unikátním, čistě přírodním, tepelně nezpracovaným, omnimolekulárním produktem naučili pracovat. Výsledky však stojí za to.

Minerály chybí všem

Podle zahraničního výzkumu se v ovoci a zelenině za posledních 50 let ztratilo okolo 80 % minerálů!

Jako dlouholetí vegani musíme tuto skutečnost potvrdit bohužel i na základě vlastních zkušeností. Nedostatek minerálních látek nacházíme u všech skupin lidí včetně vegetariánů, veganů i vitariánů.

Snad vám těchto pár příběhů z naší poradny pomůže získat alespoň základní představu o možném využití tohoto unikátního produktu.

Hana a Pavel, 54 let, Praha, certifikovaní odborní poradci produktů Quinton Laboratoires

Zlepšení dýchání a srdečních potíží

Od samého počátku používání mořské plazmy Quinton jsem začal pociťovat zlepšení dýchání a nárůst energie. Na jaře jsem vždy míval občasné lehčí srdeční potíže. Ty po používání mořské plazmy téměř ustaly a paní doktorka mi sama snížila dávky léků ze tří na jeden denně.

To, co nejvíce vnímám jako úžasný efekt používání Quintona, je, že jsem začal mnohem více pít čistou vodu. Předtím jsem vypil za den sotva 2 skleničky. Nyní mám na vodu přirozeně chuť a nemusím se do pití nutit.

Stanislav, 69 let, pracující důchodce, Praha

Quinton je víc než minerál

Jsem senzitivní a citlivá na energie. Nepotřebuji vědět nic o složení a vlastnostech produktu, stačí mi jen vědět, že je veganský (bez živočišných produktů) a tepelně neupravený (raw). Zda je pro mne produkt vhodný, či ne, poznám instinktivně.

Vypila jsem první ampuli mořské plazmy Quinton Hypertonic a zavřela oči. Okamžitě jsem vnímala, jak se do mého těla vrací přirozená harmonie. Cítila jsem, kudy mořská plazma Quinton v těle proudí, a jak na ní jednotlivé buňky reagují a ožívají.

Nyní mořskou plazmu Quinton používám pravidelně každý den. Vždy mi naladí tělo a dodá radost ze života a to je pro mne v tento moment nejhezčí cesta, jak si zpříjemnit život něčím, co je čistě přírodní. Nemohu mluvit za všechny, ale moje tělo na mořskou plazmu pana Quintona reaguje s láskou. Zkuste to sami a uvidíte. Je to tak jednoduché.

Jitka, 33 let, kadeřnice a spolumajitelka salonu krásy v centru Prahy

Prevence při menopauze

Mořskou plazmu Quinton jsem začala brát před rokem jako prevenci, přestože jsem neměla žádné konkrétní potíže. Je mi 52 let a nacházím se v období menopauzy, kdy ženám již neodchází kyseliny přirozeně menstruací. Proto dochází v organismu k většímu úbytku minerálů a stopových prvků, aby byla kyselost vykompenzována.

Cítím, že mě pravidelné užívání mořské plazmy Quinton postupně posiluje, omlazuje a dává organismus stále do pořádku.

Marcela, 52 let, finanční poradce, Praha

Je to Dar od Boha

Naše zkušenosti s plazmou Quinton jsou jedno velké pozitivum. Pokud bychom byli postaveni před zásadní rozhodnutí zvolit pro výživu těla pouze jednu potravinu, tak by to pro nás byla naprosto jasná volba – mořská plazma.

Po každém požití cítíme příval energie a informací, které se z této zázračné kapaliny uvolňují již v ústech a komunikují s naším tělem. Tělo inteligentně reaguje a odpovídá. Započal proces doplňování a následně i oprav téměř veškerých jeho tkání. Hned na samém začátku používání mořské plazmy nás ohromil jeho takřka okamžitý účinek. Ne, že bychom pochybovali o schopnostech tohoto přírodního zázraku, ale tak veliká pozitivní síla nás skutečně překvapila. Pocitově se naše těla jaksi oživila a následné měření na rezonančním přístroji vše potvrdilo. Naměřené kontrolní hodnoty se v brzké době zlepšily a lepší se neustále.

Mořská plazma nám umožňuje, aby mohla správně a bezchybně probíhat mezibuněčná komunikace jednak uvnitř buněk i navzájem mezi buňkami tak, aby to bylo v dokonalé souhře s celkovým architektonickým plánem našeho těla. A to aby zase bylo v naprostém souladu s architekturou nekonečného makrokosmu, jenž nás obklopuje. Mořská plazma touto komunikací výrazně ozdravuje. Právě pro tento fakt je mořská plazma pro naše současné žití v dnešní době, kdy je životní prostředí totálně zdevastované, tak moc důležitá. Neboť do našich těl přináší veškeré základní prvky Života, cenné spirituální informace a spojení, které nám objasňují podstatu bytí jako takového, i úlohu lidské bytosti ve vesmíru.

Tomáš, 43 let, operátor logistiky, Mladá Boleslav

Dodání minerálů

Zkolabovala mi manželka, byla slabá, vyčerpaná, měla nízký tlak, přisuzovali jsme to srdci.

Nechtělo se mi s ní chodit po vyšetřeních, konzultuji to, s kým se dá, až nakonec dojde ke změření minerálních prvků v těle: nemá skoro nic! Tvrdí, že to není možné, vždyť jí spoustu ovoce a zeleniny. Bohužel z místního supermarketu.

Narazili jsme na mořskou plazmu Quinton a jako správný muž testuji první „žlutou“ ampuli. Super „ionťák“, vezmu pár balení a za pár týdnů se uvidí.

Výsledek je jasný, žena po pár měsících naprosto v pořádku, minerály se dorovnaly, slabosti zmizely.

 Já jsem se vrátil k posilování a sportu, samozřejmě s Quintonem.

Když jsem byl se synem (11let) na periodické prohlídce, doktor se divil: „Už jste tady nebyli dva a půl roku, to jste tak zdraví?“ Co mu na to mám říct, kombinace veganské stravy, Quintona a pohybu na čerstvém vzduchu.

Zdeněk, 37 let, podnikatel, jihozápadní Čechy

Rychlá regenerace po operaci a zlepšení krevních testů

Asi před rokem jsme spolu s manželkou Věrou na doporučení našich terapeutů zásadně změnili stravu, vyčistili pitnou vodu od parazitů i chemie a začali brát ampule Mořské plazmy Quinton. Užívali jsme pro nás vhodnou kombinaci Quinton Hypertonic (žluté ampule) i Quinton Isotonic (bílé ampule).

Zpočátku jsem vůbec nic nepozoroval, vlastně ani dodnes nepociťuji větší výkonnost nebo fyzickou kondici.

Něco se ale změnilo. Každý rok v zimě se objevila viróza, rýma a nachlazení. Letos se tyto útrapy nekonaly. Když jsem cítil náznak nachlazení a čekal, co z toho druhý den bude, všechno se ztratilo. Žádná viróza, rýma ani nachlazení se nekonaly!

Celý život jsem trpěl na krvácení z nosu při smrkání a náznacích rýmy. Od doby, kdy jsem začal s aplikací Mořské plazmy Quinton, se mi krev z nosu nespustila. Nevím a neposoudím, jestli existuje přímá souvislost, ale toto jsou fakta.

Byl jsem na chirurgickém odstranění velkého mateřského znaménka (asi 10 cm) na paži. Ošetřující lékařka byla udivena rychlou rekonvalescencí tkáně po operaci, která byla o polovinu kratší než u ostatních pacientů. Pokud má tělo z čeho brát, tak obnova tkání probíhá velice rychle.

Mám kamaráda, který se profesionálně zabývá měřením antioxidantů. Když změřil moji manželku poprvé měla 35 000 jednotek (střední hladina), po 12 měsících 55 000 jednotek (vysoká hladina), což je opravdu velmi dobrý výsledek.

Při poslední pravidelné kontrole rozboru krve měla manželka tak dobré výsledky, že pan doktor dlouho nechápal, jak je to možné. V pořádku byly i hodnoty, které bývají v našem věku pod normálem, například vitamin D3.

Václav, 59 let, technicko-hospodářský pracovník, Praha

Důstojné stáří

Od počátku pití mořské plazmy Quinton byly změny patrné na první pohled. Rozzářený, vyjasněný obličej, více energie a lepší pohyblivost. Začala jsem přirozeně více pít čistou vodu. Po té přišel pád a zlomenina krčku stehenní kosti. Následovala výměna kyčelního kloubu. Rekonvalescence probíhala velmi rychle. Nyní ampulky stále používám. Pro nástup do lázní jsem potřebovala komplexní vyšetření. Z výsledků, kromě celkového dobrého zdravotního stavu, je potěšující informace o stavu minerálů v těle. Vše je v normě. V mém věku je to opravdu velice radostné zjištění.

Libuše, 80 let, důchodkyně, Praha

Quinton a naši mazlíčci

Pejsek našeho kamaráda měl dlouhodobé potíže s močením. Stále stál u dveří a čekal na vyvenčení. Pan Boris udělal vše, co bylo dostupné, ale bez žádoucího výsledku. Napadlo ho podat pejskovi mořskou plazmu, kterou sám jako vitarián s úspěchem používal. Zabralo to stejně jako před 100 lety na počátku výzkumu pana Quintona. Po několika dnech aplikace pejskovi stačilo běžné venčení a potíže se už neopakovaly.