Mořská plazma Quinton Totum Sport

100% přírodní, NEdopingový produkt, který je okamžitě vstřebán. Urychluje zotavení, zabraňuje vzniku křečí a svalových zranění. (Bez konzervantů, umělých sladidel, barviv, cukrů nebo umělé aromatizace.)

Quinton TOTUM SPORT

Rozdíl od komerčních isotonických nápojů

Quinton TOTUM SPORT (hypertonický nápoj) je jediný produkt na trhu, který dodává tělu všech 78 přírodních elektrolytů, které jsou okamžitě vstřebány pro všestrannou vnitrobuněčnou rehydrataci. Je tak okamžitě obnovena rovnováha v těle.quinton-totum-sport-78-elektrolytu

Pro optimální výkon

Sportovci potřebují stálou rovnováhu minerálních solí. Při nerovnováze jsou pociťovány příznaky jako únava, křeče, svalové zranění a delší doba pro zotavení. Tato nerovnováha je vždy způsobena přílišným pocením v horku nebo při fyzické námaze.

Video Totum Sport - všechny minerály, maximální výkon

Video Totum Sport

 

Vědecké studie prováděné se sportovci

Quinton TOTUM SPORT (hypertonický nápoj) zvyšuje hladinu sodíku v krvi, což pomáhá jako prevence hypotonické hyponatremie. Podporuje tedy rychlejší zotavení z únavy.

(Hyponatremie – pokles koncentrace sodného iontu, který má za následek nevolnost, únavu, dezorientaci, křeče atd. Je způsobena velkým nárazovým příjmem tekutin při fyzickém výkonu, který má za následek pokles sodného iontu v krvi. Příznaky jsou podobné dehydrataci.)

quinton-totum-sport-sodik

Quinton TOTUM SPORT (hypertonický nápoj) zvyšuje hladinu hydrogenuhličitanu (bikarbonát) k produkci „krevní vyrovnávací paměti“, kontroluje acidózu a předchází svalovým zraněním a křečím. Podporuje mobilizaci energie potřebnou pro organismus z karbohydrátových zásob.

totum-sport-bikarbonat

quinton-totum-sport-glukoza

Quinton TOTUM SPORT (hypertonický nápoj) snižuje riziko poškození způsobené oxidačním stresem a brání namáhání svalových vláken.