Kaskádově fermentované enzymy

 

„Bez enzymů by neexistoval život.“

 

Tato věta byla již tolikrát vyslovena a napsána, a přesto jí stále nerozumíme nebo ji ignorujeme.

Regulatpro Bio je exkluzivní německý produkt na bázi kaskádové fermentace tekutých enzymů.

Kaskádově fermentované enzymy pomáhají k nastartování imunity a zvýšení vibrací našeho fyzického těla. Stejně jako je meditace efektivní cestou k duchovnímu osvícení, je Regulatpro Bio efektivní cestou k nastolení rovnováhy pro naše fyzická těla.

Katalog produktů kaskádově fermentované enzymy Regulat

Regulatpro Bio: zkušenosti lékařů a naturopatů, obsažené látky, charakteristika a dávkování, vědecké studie účinků produktů Regulatpro…

Katalog produktů Regulat zdarma ke stažení:

Katalog produktů Regulatpro Bio (5.0 MiB)

 

Pro výrobu této životodárné kapaliny byl vyvinut nový proces kaskádové fermentace. Při tomto procesu se životně důležité enzymy z bio zeleniny, ovoce, ořechů a bylin v energeticky upravené vodě koncentrují a štěpí. Tím je aktivována sluneční energie a léčebné informace výchozích surovin. Přesný postup kaskádové fermentace je patentován (EP1153549).

Pokud jste si obrázky pozorně prohlédli a přesto některou surovinu nepoznali, zde je složení produktu Regulatpro Bio i v textu:
Datle, fíky, kokosové ořechy, vlašské ořechy, sójové boby, artyčoky, hrách, citróny, cibule, celer, mungo klíčky, proso, směs koření, šafrán, kurkuma, extrakt aceroly a energeticky upravená voda.

BIO a RAW kvalita

Produkt není tepelně zpracován, protože enzymy jsou citlivé na teplotu vyšší než 42°C. Výchozí suroviny pocházejí z certifikovaného organického zemědělství.

Regulatpro Bio je v natolik čisté formě, že je vhodný i pro lidi, kteří mají alergii na některé výchozí suroviny. Výsledný produkt rozštěpením na molekuly ztratil alergenní potenciál. Regulatpro Bio (po přípravě) úspěšně používá i klientka s alergiemi na osm výchozích surovin.

Nebudeme popisovat, proč v našem těle enzymy chybí, a co vše může nastat po jejich dodání. Účinnost tohoto produktu je natolik silná, že v mnoha případech mohou nastat „neočekávané a nechtěné“ reakce, ale z hlediska detoxikace těla správné. Po mnoha našich zkušenostech se snažíme tělo na aplikaci tohoto produktu nejprve důkladně připravit. :-)

Kniha: Diagnóza „Konečně zdráv!“

Kniha je shrnutím třinácti let zkušeností a převratných výsledků při používání kaskádově fermentovaných enzymů v ordinacích německých lékařů a naturopatických poradců.

Kniha Diagnóza „Konečně zdráv!“

Jsme certifikovanými poradci výrobní společnosti Dr. Niedermaier pro ČR.