Bio rostlinná kombinovaná očista v praxi

Naprosté vyčerpání

Končím studium na vysoké škole. Jsem neustále ve stresu. Mám problém se cokoliv naučit a zapamatovat. Jím obrovské dávky potravin, ale mám brzy hlad. Měsíc ležím v posteli. Spím i 16 hodin denně a stále to je málo. Všude chodím o několik hodin pozdě, nejsem schopna si zorganizovat ani běžné věci. Své tělesné potíže stále odsouvám.

Začaly mě bolet zuby a kazí se. K tomu mám již 14 dní chřipku se zánětem očí a nemohu se jí zbavit.

Mám velmi bolestivou menstruaci, až omdlévám. Několikrát mě z chodníku odváží sanitka. Lékaři mi dávají nějaké prášky a rady, ale bez výsledků. Nevím jak dál, mám pocit, že se nedožiji ani 30 let.

Nechávám si dělat analýzu těla. Jsem totálně podvyživená, velký nedostatek minerálů, překyselení organizmu, špatný krevní oběh, trávení nefunguje, vyčerpání, nedostatek kyslíku...

Přecházím na rostlinnou stravu a začínám dodávat tělu tekuté minerály. Cítím, jak se moje tělo začíná nahazovat, rovnat a dostává energii. Jsem trochu senzitivní, tak vnímám, jak se po každé ampuli moje tělo raduje z této Boží výživy.

Zvyšuji dávky čisté vody. Moje tělo se začíná čistit, myšlení se zlepšuje, trávení se postupně lepší. Jsem klidnější a přibírám pár potřebných kilogramů.

Přidávám tekuté enzymy. Piji doporučené dávky. Začínám čistit nos a oči. Hned po první aplikaci se stalo něco neuvěřitelného. Mám pocit, jako kdybych se probudila do jiného těla. Totálně se mi zklidnilo tělo, prostě mír v těle. Nepracuje to jen na fyzické úrovni, ale i na mentální. Jako by se i mozek nadechl. Po mnoha letech se mohu opravdu i nadechnout. Z očí mi začínají odcházet paraziti. Konečně chápu, proč mám celá léta tlak v očním pozadí.

Začínají mi docházet souvislosti, proč jsem byla stále unavená a nemocná. Tělo bylo i při velkém množství stravy podvyživené, kyselé a bojovalo s biologickými zátěžemi, které ho vysilovaly, a nemělo prostor na normální fungování. Postupně vnímám, jak získávám energii a to nejen na fyzické, ale i duchovní úrovni.

Celkově vzato mi došlo, že si za své zdraví odpovídá každý sám. Jak se k tělu chováme, tak se nám to vrací. Pokud dáme tělu správnou výživu a možnost regenerace, odmění se nám pevným zdravím.

Anna, 26 let, studentka vysoké školy, Praha

Rekonvalescence po sportu

V mládí jsem závodně plaval a aktivně sportoval. Špatná regenerace si vyžádala svoji daň.

Mořskou plazmu Quinton užívám od listopadu 2014 především kvůli bolestem a velice snížené pohyblivosti kolen. Užíval jsem doporučenou dávku. K tomu bezmasou stravu, méně lepku a pravidelný příjem větších dávek čisté vody. V kombinaci se světelnou terapií a zásaditými koupelemi se první zlepšení dostavilo už po měsíci.

Postupně během ledna a února se zlepšoval nejen stav kolen (přestala otékat, bolela jen občas a zvýšila se jejich pohyblivost), ale i celková imunita a odolnost těla.

V březnu už kolena neotékala ani nebolela, jejich pohyblivost se razantně zlepšila až do úplného rozsahu, tedy úplného dosednutí do dřepu.

Po půl roce jsem snížil příjem mořské plazmy Quinton na denní udržovací dávku.

Běhám, cvičím, plavu… :-)

Miroslav, 47 let, spolumajitel veganské prodejny, Praha

Milan Šťastný - vegan motosport

Již několik let pomáháme veganskému motokrosaři udržet si fyzickou kondici.